Освітня програма “Інформаційна та комунікаційна радіоінженерія” базується на фундаментальних принципах визнаної у світі інженерної школи київської політехніки. Протягом навчання студенти на фізичному рівні вивчають інноваційні гігагерцові технології передачі, прийому інформації із застосуванням електромагнітних хвиль та принципи створення сучасного програмного забезпечення для обробки, зберігання даних інтелектуальних телекомунікаційних мереж. Ці знання та уміння дозволяють бути лідером та успішно реалізовувати себе в таких галузях як високошвидкісний мобільний Інтернет, супутникові телекомунікаційні мережі, радіолокація та навігація, радіоелектронна боротьба, кібербезпека, військова радіоелектронна техніка, антенні системи, електроніка для безпілотних комплексів тощо.
Програма навчальних дисциплін базується на багаторічному досвіді Радіотехнічного факультету, передових вітчизняних і міжнародних тенденцій сучасних електронних комунікацій та радіотехніці. Про це свідчать Сертифікатні програми, які реалізуються в межах дуальної форми навчання на технічних базах наших міжнародних партнерів, стейкхолдерів та роботодавців.
На кафедрі діють програми подвійного диплому з Німеччиною, Польщею. Під час навчання в магістратурі студенти опановують 50% навчальних дисциплін в ЗВО-партнері та пишуть спільний дипломний проект. По завершенню отримають дипломи двох університетів.
У світовій кваліфікації такі спеціалісти мають назви: radio-frequency (rf-) engineer, (m/w) microwave engineer, high-frequency engineer (developer), antenna designer, antenna developer, phased array designer, RF system designer, RF- tester, radio-planning engineer тощо.
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА першого (бакалаврського) рівня вищої освіти
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти
ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА другого (магістерського) рівня вищої освіти
ОСВІТНЬО-НАУКОВА ПРОГРАМА третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти